Montaż anten telewizji kablowej i satelitarnej

Nasza oferta obejmuje pełen asortyment sprzętu do montażu anten, kamer oraz budowy nowoczesnych systemów teletechnicznych.

Telewizja naziemna – montaż anten i standardy

Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Warunki Techniczne dla budynków z 2012 r. (Rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 6 listopada 2012 r., Dz. U. z 2012 r., poz. 1289), w każdym budynku wielorodzinnym, zamieszkania zbiorowego i użyteczności publicznej wymagane jest wykonanie nowoczesnej instalacji teletechnicznej. Oznacza to, że do każdego lokalu powinien być doprowadzony światłowód oraz instalacje pozwalające między innymi na odbiór telewizji naziemnej w najwyższej jakości. Tak więc każdy budynek, który otrzymał pozwolenie na budowę po 23 lutego 2013 r. lub przeszedł remont wymagający pozwolenia na budowę, powinien mieć doprowadzone do każdego mieszkania okablowanie:

Montaż anten Piaseczno, Góra Kalwaria
  • światłowodowe – co najmniej 2 włókna jednomodowe,
  • symetryczne – co najmniej 2 kable UTP kat. 5 (w tym dla instalacji wejściowej sygnalizacji dzwonkowe lub domofonowe,
  • koncentryczne – co najmniej 2 kable współosiowe: dla antenowej instalacji zbiorowej oraz operatora telewizji kablowej,
  • dla sygnalizacji alarmowo – przyzywowej, dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zestaw montażowy anten ma zapewnić między innymi odbiór programów naziemnej telewizji cyfrowej i radia za pomocą profesjonalnych anten DVB-T, które możemy zamontować w Państwa lokalizacji na terenie Piaseczna, Góry Kalwarii i okolic.

Zapraszamy do kontaktu